فارسي
EN
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
دور نهایی رقابت علمی شبیه سازی شورای نگهبان برگزار شد.
1398/2/7 شنبه
به همت پژوهشکده شورای نگهبان،‌ دور نهایی رقابت علمی شبیه سازی شورای نگهبان ، از صبح روز پنج‌شنبه (5 اردیبهشت ماه 97) به مدت دو روز در دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری و با حضور اعضای حقوق‌دان شورای نگهبان،‌تیم ‌های شرکت‌کننده، اساتید راهنما و داوران‌ برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده شورای نگهبان، دور دوم رقابت علمی شبیه سازی شورای نگهبان، از صبح روز پنج‌شنبه (5 اردیبهشت ماه 97) به همت پژوهشکده شورای نگهبان و با حضور اعضای حقوق دان شورای نگهبان، تیم‌های شرکت‌کننده، اساتید راهنما،داوران رقابت‌ و اصحاب رسانه برگزار شد.


در این دور از رقابت‌ که با حضور 20 تیم دانشجویی از دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار شد، تیم‌ها همانند شورای نگهبان تشکیل جلسه داده و مصوبات و استفساریه‌های از پیش طراحی شده توسط کارگروه محتوایی مسابقات را بررسی کرده و مشابه شورای نگهبان به بحث و گفتگو پیرامون مصوبات و استفساریه‌های مطرح در جلسه پرداختند.


در دور نهایی رقابت علمی شبیه‌سازی شورای نگهبان، هیأت داوری چهار نفره که اغلب از دانشگاه های تهران،‌ شهید بهشتی، امام صادق (ع)، علامه طباطبایی، علوم قضایی و خدمات ادرای و ... بودند به بررسی نحوه تشکیل جلسه، رعایت تشریفات،‌ کیفیت استدلالات و... پرداخته و پس از پایان وقت اختصاص داده شده به هر گروه، داوران نسبت به عملکرد تیم‌ها رأی دادند.
شایان ذکر است، اختتامیه اولین دوره از رقابت علمی شبیه سازی شورای‌نگهبان، نیز عصر روز پنج شنبه ۱۲ اردیبهشت با سخنرانی اعضای حقوق‌دان شورای نگهبان، در محل ساختمان قدیم مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد و با اعلام نتایج رقابت از تیم های برتر شرکت کننده تجلیل خواهد شد.

 
عكس هاي مرتبط :
نسخه قابل چاپ
کلیه ی حقوق متعلق به سایت پژوهشکده شورای نگهبان می باشد.