فارسي
EN
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
دور اول رقابت علمی شبیه سازی شورای نگهبان
1398/2/2 دوشنبه
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده شورای نگهبان، دور اول رقابت علمی شبیه سازی شورای نگهبان روز های پنج شنبه و جمعه 29 و 30 فروردین در دانشگاه علوم قضایی و خدمات اداری و با حضور تیم های شرکت کننده، اساتید راهنما و داوران رقابت برگزار شد.
در این دور از رقابت 50 تیم دانشجویی از دانشگاه‌های سراسر کشور به همراه یک نفر استاد راهنما حضور داشتند که گروه‌های شرکت کننده متناسب با جدول زمان بندی اعلام شده به رقابت پرداختند.گروه‌ها در این دور از رقابت در زمان 90 دقیقه ای همانند شورای نگهبان تشکیل جلسه داده و اقدام به بررسی مصوبات و استفساریه‌های از پیش طراحی شده توسط کارگروه محتوایی مسابقات نمودند.
شایان ذکر است که این دور از رقابت با حضور سه نفر از اعضای حقوق‌دان شورای نگهبان آقایان دکتر سیامک ره پیک عضو حقوق‌دان شورای نگهبان و ریاست پژوهشکده شورای نگهبان،‌ دکتر سام سواد کوهی‌فر عضو حقوق‌دان شورای نگهبان و دکتر نجات الله ابراهیمیان عضو حقوق‌دان شورای نگهبان برگزار شد.
گفتنی است که در این دور از رقابت، هیئت داوری چند نفره حضور داشتند که به بررسی نحوه تشکیل جلسه، رعایت تشریفات،‌ کیفیت استدلالات ودر نهایت رای نهایی و مکتوب می‌پرداختند. داوران حضور یافته در این رقابت، عموماً از اساتید برجسته حقوق‌عمومی از دانشگاه‌های تهران، شهید بهشتی، علامه طباطبایی، علوم قضایی و خدمات اداری،‌ امام صادق (ع) و ... بودند.
دور دوم از رقابت علمی شبیه سازی شورای نگهبان، در روز های پنج شنبه و جمعه هفته جاری (5 و 6 اردیبشهت ماه) برگزار می‌شود که در این دور از رقابت‌ها پس از جمع بندی داوران و اعلام نتایج، بیست گروه حضور خواهند داشت.
 
عكس هاي مرتبط :
نسخه قابل چاپ
کلیه ی حقوق متعلق به سایت پژوهشکده شورای نگهبان می باشد.